Chceme vám pomôcť uistiť sa, že objednaný produkt je pre vás vhodný, aby jeho nosenie Vám bola radosťom. Ak vám produkt nevyhovuje, či už veľkosťou alebo strihom, radi vám ho vymeníme za iný, pokiaľ ho vrátite nepoškodený a nepoužitý do 14 dní od prevzatia! Stačí ho vrátiť na našu adresu a vybrať si iný!

❗Prepravné náklady na prvú výmenu hradíme my, iba spätné poštovné máte hradiť vy.

Ale:

↪️ Ak ste si pri zadávaní objednávky vyžiadali našu ZÁRUKU NA VRÁTENIE ZADARMO - S PACKETOU, môžete ju teraz využiť na jednorazovú bezplatnú výmenu objednávky.

Našu službu "VRÁTENIE ZA DOBRÚ CENU - S PACKETOU" môžete využiť aj na výmenu, ktorú si viete objednať tu >>Klikni!

❗ Na ďalšiu výmenu máte samozrejme 14 dní od prijatia náhradného produktu, ale od druhej výmeny vám budeme účtovať náklady na opätovné zaslanie.

DÔLEŽITÉ:

▶️ VŽDY POUŽÍVAJTE VHODNÉ OBALY! AK NÁM VRÁTITE PLAVKY/FITNESS PRODUKT, POSIELAJTE NÁM TO V KRABICI (môžete aj v vlastnej krabici, ktorú ste dostali)! BALÍKY OBSAHUJÚCE PLAVKY/FITNESS PRODUKTY NEPRIJÍMAME V BUBLINKOVÝCH ALEBO OBYČAJNÝCH OBÁLKACH! Plavky/fitness produkty vrátené v obálke alebo inom mäkkom obale môžu byť poškodené, pokrčené alebo zničené a nemusia byť naďalej predateľné.
▶️ O výmenu môžete požiadať do 14 dní od prijatia objednávky. Prosíme vás však, aby ste nám pomohli a produkt nám vrátili čo najskôr!
▶️ Produkt vymeníme, ak nám bude vrátený v pôvodnom stave, t. j.:

✅ vrátený v čistom a bezchybnom stave,
✅ nepoškodený a nezašpinený (preto je dôležité ich vyskúšať si vlastnú čistú spodnú bielizeň! ),
✅ vôbec nepoužívané,
✅ neprané, neoplachované ani čistené s odstraňovačom škvŕn,
✅ košík ak má výplne nie je po vrátení a vybalení poškodený,
✅ informačný leták pre zákazníka (papierová etiketa pripnutá k produktu) nie je odstrihnutý,
✅ všité etikety nie sú odstrihnuté.

Vo všetkých ostatných prípadoch bude výmena zamietnutá a produkt bude vrátený.

▶️ Prostredníctvom služby bezplatnej výmeny môžete vymeniť produkt zakúpený v našom internetovom obchode, ktorý nevyhovuje svojou veľkosťou alebo strihom, za iný produkt, ktorý si môžete objednať v našom internetovom obchode!
▶️ V prípade plaviek, ak vám nevyhovuje len vrchný diel: môžete si objednať samostatne za váš existujúci vrchný diel aj samostatný spodný diel v akejkoľvek veľkosti, ktorý je skladom Oddelené spodné diely (všetky)
▶️ Pravidlá bezplatnej výmeny pri niektorých akciách sa môžu meniť podľa pravidiel akcie!

AGENDA:


➡️ Objednajte si nový produkt správnej veľkosti pre vás a potom pri finalizácii objednávky do políčka pre komentár napíšte VÝMENA a 9-miestne ID vašej pôvodnej objednávky!
➡️ Zabaľte produkt, ktorý chcete vymeniť, do krabice , ktorú ste dostali (alebo do krabice správnej veľkosti a pevnosti) a vráťte ho na našu adresu! Origami-Bikini Kft. Hungary, 6729 Szeged, Szabadkai út 89. Dôležité: neposielajte ho ako "balík na poštu", ale pošlite ho na našu adresu!
➡️ V prípade výmeny produktu vráťte len produkt, ktorý chcete vymeniť, darčeky a akcie, ktoré ste dostali, môžu zostať u vás!
➡️ Kupóny je možné použiť len pri nových objednávkach, preto pri zadávaní objednávky na výmenu NEPOUŽÍVAJTE KUPÓN! Zmyslom zadávania objednávky na výmenu je rezervácia nového produktu z našich skladových zásob za aktuálnu predajnú cenu, takže zadané kupóny sa pri dorovnávaní hodnoty nezohľadňujú.

VÝMENNÁ HODNOTA:

↪️ Náhradná hodnota plaviek, ktoré vymieňate, je vždy suma, ktorú ste zaplatili za samotné plavky, bez nákladov na doručenie. To platí aj v prípade, ak ste na produkt, ktorý chcete vymeniť, dostali dodatočnú zľavu, napr. kupón, a preto ste za produkt zaplatili ešte menej.
️ Ak si vyberiete drahší produkt, rozdiel môžete zaplatiť na dobierku, a ak si vyberiete lacnejší produkt, rozdiel vám vrátime. V takom prípade nám, prosím, pošlite číslo svojho bankového účtu, na ktorý vám môžeme rozdiel vrátiť!
↪️ Metóda výpočtu výmennej hodnoty plaviek objednaných s množstevnou zľavou (napr. akcia 1+1=3) je odlišná od vyššie uvedenej a je vysvetlená v pravidlách akcie.