Aby ste si boli istí, že vám vaše bikiny Origami budú robiť radosť čo najdlhšie, zaobchádzajte s týmito bikinami opatrne!

 Prijmite od nás niekoľko tipov a verte nám: vaše bikiny sa vám poďakujú!

● Svetlejšie, tmavšie a výraznejšie farebné plavky odporúčame pred prvým použitím vyprať v rukách, aby sa minimálnym uvoľňovaním farieb náhodou nezafarbil iný materiál, ktorý je s nimi v kontakte (napr. uteráky, plážové osušky, ...).

● Po každom použití plavky ručne vyperte v jemnom pracom prostriedku alebo v aviváži vo vode s teplotou do 40oC. Nepoužívajte bielidlá, odstraňovače škvŕn, iné žieravé, alkalické chemikálie, práčky, sušičky a horúcu vodu.

● Pri praní namiesto namáčania, drhnutia a žmýkania len jemne žmýkajte!

● Sušte v interiéri (v tieni) a položte na rovnú plochu!

● Po použití chlóru, morskej alebo termálnej vody bikiny okamžite opláchnite! Chlórové a slané vody môžu vyblednúť materiál a oslabiť jeho vláknitú štruktúru.

● Termálna a sladká voda môže zmeniť farbu plaviek, preto odporúčame používať len tmavé alebo čierne plavky. ...Alebo niečo, čo nebudete ľutovať, ak sa z termálnej alebo jazernej vody sfarbí do hneda. ;)

● Plavky vložte späť do plastového vrecka, až keď sú suché! Ak sú po použití mokré, prevážajte ich zabalené v uteráku, kým nevyschnú.

● Chráňte pred mechanickým a chemickým poškodením! Elastické tkaniny a ozdobné doplnky a potlače na nich sú obzvlášť citlivé na drsný povrch, pošmyknutie a slnečné žiarenie, ktoré môžu produkt poškodiť. Buďte opatrní pri sedení na drsných povrchoch (napr. betón, lavičky...), pretože môžu roztrhnúť alebo odrieť vlákna tkaniny. Odporúčame vám, aby ste si pred sadnutím položili uterák. Niektoré opaľovacie oleje a krémy môžu rozpúšťať a poškodzovať gumu...

A Okrem vyššie uvedených návrhov pomáhajú správnemu ošetreniu aj pokyny na starostlivosť na všitých visačkách bikín a v informačnom liste pre zákazníka. Poškodenie spôsobené nosením nesprávnej veľkosti, ako aj nedodržaním vyššie uvedeného a na všitom štítku nemožno považovať za právny základ záruky.

Ak sa budete držať vyššie uvedených rád, v bikinách Origami budete vždy spokojné. :)

Články autora
Origami Bikini

Origami Bikini je módna značka, ktorá sa špecializuje na navrhovanie jedinečných a štýlových plaviek. Zakladatelia a kreatívni riaditelia sa inšpirovali svojou vášňou pre módu a plavky a vytvorili značku, v ktorej sa tradičné stretáva s kreatívnym.

Kolekcie Origami Bikini vychádzajú z najnovších módnych trendov a spájajú moderný dizajn s eleganciou a pohodlím. Jedinečné riešenia, detaily a výrezy dodávajú plavkám jedinečnú líniu a atraktívny vzhľad.

Cieľom značky Origami Bikini je, aby sa každá žena cítila na pláži sebavedomo a štýlovo. Vďaka jedinečným kolekciám Origami Bikini ženy, ktoré sa stotožňujú s touto značkou, dosahujú jedinečný a atraktívny vzhľad a vyčnievajú z davu.

Origami Bikini sa zaväzuje ponúkať vysokokvalitné plavky, ktoré vynikajú odolnosťou aj pohodlím. Popularita a uznanie značky medzi milovníkmi módy a záujemcami o štýlové plavky neustále rastie.

Origami Bikini sa stala značkou, ktorá uspokojuje túžbu po móde a individualite a ponúka ženám možnosť vyjadriť svoj individuálny štýl a sebavedomie na pláži alebo pri bazéne.

Komentáre (0)

Momentálne nie sú žiadne komentáre!